Ofis ve büro malzemelerinizde Uzun Nakliyat ile güvende!

Bursa Ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat işinde olduğu gibi, profesyonellik isteyen bir iştir. Ofis taşımacılığı için ; anlaşılan firma, müşterilerine öncelikle, eksper hizmeti sağlamaktadır. Eksper hizmeti, taşınma işinin yöntem ve süresini belirlediği için; en önemli hizmettir. Bazı inceleme ve tespitlerin yapıldığı eksper hizmetinden sonra, paketleme aşamasına geçilir.

Bursa Ofis taşımacılığı nda, diğer nakliyat işlerinden daha fazla özen istemektedir. Çünkü ofisler, yasal evrak, sözleşme va bazı önemli dosyaların bulunduğu mekanlar olmasından dolayı önem taşımaktadır. Bu nedenle ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat hizmetinden daha fazla titizlik istemektedir. Ofis taşımacılığı için eşyalar, firma çalışanları tarafından kolilenir ve etik çalışma prensibine uygun şekilde içi açılmadan taşınır.

Eşya taşımacılığında uzman personeller kullanılarak her eşyanın taşınmasında gösterilmesi gereken hassasiyet tam anlamı ile uygulanmaktadır. Çünkü rastgele taşıma elemanları kullanıldığında eşyaların istiflenmesinde veya asansöre yerleştirilmesinde sıkıntılar çıkmakta ve kırılma ve deformasyon oranı yüksek olmaktadır. Bu nedenle uzman taşıyıcı, asansör operatörü ve istifleme elemanlarının kullanımında asla ödün verilmeden bütün işlemler topyekûna tecrübeli elemanların elinden sağlanmaktadır.

Titiz Paketleme

Kırılabilecek yapıdaki ofis eşyaları, uygun paketleme malzemeleriyle, dikkatli bir şekilde ambalajlanır. Ambalajlanan eşyalar; özel taşıma araçlarıyla istenilen adrese taşınır. Ofis eşyaları genelde mobilyalardan oluştuğu için, demontaj ve montaj işlerine fazlaca gerek duyulmaktadır.

Hızlı Taşıma

Ofis taşımacılığının her aşaması, hizmetin hızlı ve sorunsuz şekilde yerine getirilmesi için, bir plan dahilinde yapılmaktadır. Masa, sandalye, çekmece ve koltuk gibi her türlü ofis malzemesi, büyük hassasiyetle paketlenip; hızlı ve kaliteli bir şekilde taşınır.

Verdiğimiz hizmetlerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. Bilmelisiniz ki yaptıklarımız ve hizmetlerimiz aşağıdakilerle sınırlı değildir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen iletişim sayfasından veya telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.