Ofis ve büro malzemelerinizde Uzun Nakliyat ile güvende!

Ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat işinde olduğu gibi, profesyonellik isteyen bir iştir. Ofis taşımacılığı için anlaşılan firma, müşterilerine öncelikle, eksper hizmeti sağlamaktadır. Eksper hizmeti, taşınma işinin yöntem ve süresini belirlediği için, en önemli hizmettir. Bazı inceleme ve tespitlerin yapıldığı eksper hizmetinden sonra, paketleme aşamasına geçilir.

Ofis taşımacılığı, diğer nakliyat işlerinden daha fazla özen istemektedir. Çünkü ofisler, yasal evrak, sözleşme va bazı önemli dosyaların bulunduğu mekanlar olmasından dolayı önem taşımaktadır. Bu nedenle ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat hizmetinden daha fazla titizlik istemektedir. Ofis taşımacılığı için eşyalar, firma çalışanları tarafından kolilenir ve etik çalışma prensibine uygun şekilde içi açılmadan taşınır.

Titiz Paketleme

Kırılabilecek yapıdaki ofis eşyaları, uygun paketleme malzemeleriyle, dikkatli bir şekilde ambalajlanır. Ambalajlanan eşyalar, özel taşıma araçlarıyla istenilen adrese taşınır. Ofis eşyaları genelde mobilyalardan oluştuğu için, demontaj ve montaj işlerine fazlaca gerek duyulmaktadır.

Hızlı Taşıma

Ofis taşımacılığının her aşaması, hizmetin hızlı ve sorunsuz şekilde yerine getirilmesi için, bir plan dahilinde yapılmaktadır. Masa, sandalye, çekmece ve koltuk gibi her türlü ofis malzemesi, büyük hassasiyetle paketlenip, hızlı ve kaliteli bir şekilde taşınır.

Bu ne anlama geliyor?

  • Değerli ofis malzemelerinizi en güvenli şekilde taşırız.
  • Bu işlemi kimseyi rahatsız etmeden ve planlı bir şekilde gerçekleştiririz.
  • Bizi en çok mutlu edecek şey bu işlemin sonunda yüzünüzde göreceğimiz tebessümdür.

Eşya taşımacılığında uzman personeller kullanılarak her eşyanın taşınmasında gösterilmesi gereken hassasiyet tam anlamı ile uygulanmaktadır. Çünkü rastgele taşıma elemanları kullanıldığında eşyaların istiflenmesinde veya asansöre yerleştirilmesinde sıkıntılar çıkmakta ve kırılma ve deformasyon oranı yüksek olmaktadır. Bu nedenle uzman taşıyıcı, asansör operatörü ve istifleme elemanlarının kullanımında asla ödün verilmeden bütün işlemler topyekûna tecrübeli elemanların elinden sağlanmaktadır.Merak ettiğin şeyler hakkında bizimle iletişime geç!

Fiyatlar, taşıma bölgeleri ve diğer her türlü konu hakkında mail atarak veya arayarak bizimle iletişime geçebilirsin!

İletişim

Ya da arayın 0532 163 72 47