Uzun nakliyat’ı seçerek siz de şehir içi nakliyat’ta gerçek kaliteyle tanışabilirsiniz.

Çağımızın birçok alanda yaşadığı teknolojik gelişmeler her alanda etik yaklaşımı zorunlu kılmaktadır. Çağdaş yaşamı temsil eden her gelişmeyi yakından takip eden şirketimiz şehir içi nakliyat sizlere bu alanda profesyonel çözümler sunmaktadır. Şehirlerarası veya şehir içi taşımacılığı için gerekli teknolojik algoritmaları hassasiyetle uygulayan firmamız değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duymaktadır.

Yüksek kapasiteli asansörlü araçlarımız ile sağladığımız hizmetlerimiz uzman kadro ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde yürütülmektedir. Öncelikle eşyalarınızın sağlıklı nakil işleminin gerçekleştirilebilmesini sağlamak üzere yapmış olduğumuz ekspertiz hizmeti tamamen ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Dolayısıyla metreküp olarak hacmi belirlenen eşyaların hangi tonajda araçlarca taşınacağı ve fiyatlandırma bu süreç ile belirlenmekte ve değerli müşterilerimize sunulmaktadır..

Yüksek Kapasite

Yüksek kapasiteli asansörlü araçlarımız ile sağladığımız hizmetlerimiz uzman kadro ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde yürütülmektedir. Hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti çerçevesinde yürütülmektedir.

Ekonomik Fiyat

Uzun Nakliyat, Bursa Şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerini kalitesinden ödün vermeden cazip fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Paraya göre değil herkese kaliteli hizmet prensibiyle evlerinizi, ofislerinizi taşımaktayız.

Bu ne anlama geliyor?

  • Uzun nakliyat şehir içi nakliyatlarda yüksek kapasite ile çalışabilir.
  • Nakliyat işleminizi en hızlı şekilde halleder.
  • Sizi kesinlikle mağdur bırakmaz.

Ayrıca yüksek değer gösterdiğimiz eşyalarınızı sigortalama işlemi ile oluşabilecek her türlü hasar karşısında ödeme garantisi yine firmamızın güvencesi altındadır. Şehir içi taşıma alanında sizlere en uygun fiyatlarla, hızlı ve güvenli taşımacılığı garanti eden firmamız mobilya ve elektronik cihazlarınızın sökümü ve montajı işlerini aksatmadan yerine getirmektedir.


Merak ettiğin şeyler hakkında bizimle iletişime geç!

Fiyatlar, taşıma bölgeleri ve diğer her türlü konu hakkında mail atarak veya arayarak bizimle iletişime geçebilirsin!

İletişim

Ya da arayın 0532 163 72 47