Bursa Şehirlerarası Taşımacılık

Uzun Nakliyat tamamen sınırsız! Türkiye’nin her yerindeyiz!

Uzun Nakliyat Bursa Şehirlerarası Taşımacılık  olarak bizi tercih etmenizdeki en büyük sebep, gün sonunda eşyalarınızı en hızlı ve güvenli şekilde teslim almanın mutluluğunu size bizim sağlayacak olmamız. Uzun Nakliyat olarak hizmetlerimiz sadece şehirlerarası değil, şehir içi olarak da bulunmaktadır. Eşyalarınız özellikle şehirlerarası taşınırken, uzun saatler aracın arkasında başka diğer eşyalar ile kalacağı için zarar görme ve kırılma ihtimalleri çok yüksektir.

Bu yüzden de özellikle cam; tablo, vazo, televizyon gibi zarar görmesi ve kırılması muhtemel eşyalar tarafımızca özel malzemeler ile birkaç kat katlanarak, zarar görmemeleri için ayrı ayrı kolilenir ; ve ya büyük varillerin içlerine koyulurlar. Eğer ki bu eşyaların kutulanma ve paketlenme işlerini bize bırakmaz ;  kendiniz yaparsanız, biz de sadece olarak hazırladığınız bu kolileri en uygun şekilde araçlarımıza yerleştirerek ; en hızlı ve güvenli şekilde taşımak için çalışırız.

Kolileme işlemini bizim yapmamız ve ya sizin yapmanız durumunda fiyat farkı olacaktır. Bu fiyat farkını ve diğer hizmetlerimiz hakkında ki bütün bilgileri ise firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Eşya taşımacılığında uzman personeller kullanılarak her eşyanın taşınmasında gösterilmesi gereken hassasiyet tam anlamı ile uygulanmaktadır. Çünkü rastgele taşıma elemanları kullanıldığında;  eşyaların istiflenmesinde veya asansöre yerleştirilmesinde sıkıntılar çıkmakta ve kırılma ve deformasyon oranı yüksek olmaktadır. Bu nedenle uzman taşıyıcı;  asansör operatörü ve istifleme elemanlarının kullanımında asla ödün verilmeden bütün işlemler topyekûna tecrübeli elemanların elinden sağlanmaktadır.